Emote ها هم اکنون فعال و در دسترس هستند

Emote ها هم اکنون فعال و در دسترس هستند


ویژگی Emote ها هم اکنون فعال شده و می توانید از آن استفاده کنید. در زمان عرضه این ویژگی جدید برای همه Emote ها تخفیف ۲۲ درصدی و برای کسانی که علاقه مند به داشتن Emote های منحصر به فرد هستند یک مجموعه فوق العاده تهیه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید.


وقت آن رسیده که دیگر برای نوشتن چند کلمه در بخش چت کشته نشوید. Emote ها به شما این امکان را می دهند تا واکنش های خود را درون بازی در لحظه به نمایش بگذارید. به مناسبت راه اندازی این سیستم جدید، همه بازیکنان یک Emote رایگان Thumbs-up دریافت می کنند تا بتوانند این ویژگی جدید را در بازی امتحان کنند.

می توانید از بخش Collections در حساب کاربری خود جهت استفاده و تنظیم کردن Emote ها اقدام کنید.

 

 

می توانید ۵ عدد از Emote هایی را که می خواهید از آن ها در بازی استفاده کنید در ۵ جای خالی پنل Emote ها قرار دهید. در بخش Emote ها دو جای مخصوص وجود دارد که به طور خودکار در ابتدا و انتها بازی نمایان می شوند (جهت اطلاع: با این ویژگی دیگر لازم نیست منتظر زمان مناسب بنشینید تا وقتی که Nexus دشمن تخریب شد Emote مناسبی را برای آن نمایش دهید.)

 

 

هنگامی که بار اول وارد بازی می شوید، کلید پیش فرض برای فعال سازی Emote ها دکمه T خواهد بود اما شما میتوانید آن را مشابه کلید های دیگر تغییر دهید و از کلید دلخواه خود برای این کار استفاده کنید.

 

اگر احساس کردید که Emote های دیگران مزاحم شما می شود، می توانید از بخش scoreboard هر کس را که Emote های او برای شما مزاحمت ایجاد کرده خاموش کنید. همچنین یک گزینه برای خاموش کردن Emote های تمام اعضا تیم حریف در بخش تنظیمات درون بازی به نام “mute enemy emotes” وجود دارد. همچنین اگر در حال استفاده از Emote ها از طرف یک چمپیون ضربه دریافت کنید، Emote های شما متوقف و وارد cooldown  می شوند که باعث خواهد شد تا مدت کوتاهی نتوانید از آنها استفاده کنید.

 

 

شما میتوانید Emote ها را در بخش جدید فروشگاه که سر برگ Emote نام دارد خریداری کنید.

 

تصویری از فروشگاه و بخش Emote ها

 

قیمت هر کدام از Emote ها ۴۵۰ RP می باشد، اما به مناسبت جشن راه اندازی این ویژگی جدید، هر کدام از Emote ها را می توانید با ۲۲% تخفیف و به قیمت ۳۵۰ RP تهیه کنید. همچنین ما یک مجموعه به نام “Emote Starter Set” که شامل پنج عدد Emote است را عرضه کردیم که یک عدد از Emote ها انحصارا فقط به وسیله خرید این مجموعه قابل تهیه است. قیمت این مجموعه ۹۷۵ RP می باشد. هر دو مورد ذکر شده تا سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۶ در دسترس هستند.

 

 

پس از عرضه، شما کم کم خواهید دید که Emote ها به صورت مجموعه عرضه خواهند شد یا به صورت تکی تخفیف خواهند خورد. اگر در مورد این ویژگی جدید سوالی در ذهن شما به وجود آمده است می توانی به پست سوالات متداول سیستم Emote ها مراجعه کنید.

 

“لطفا برای استفاده از این ویژگی جدید مسئولانه رفتار کنید.”

 

 

مطالب مرتبط:

ویژگی جدید: Emote ها و چیز هایی که باید در مورد آن ها بدانید

سوالات متداول سیستم Emote ها

 

 

منبع: League of Legends

دیدگاهتان را بنویسید

Close Menu