به روز رسانی های بخش Champ Select در راه هستند

به روز رسانی های بخش Champ Select در راه هستند


بخش Champ Select در کلاینت جدید بسیار کاربردی تر شده بود اما هنوز هم مقداری جای خالی در آن حس می شد. در طی پچ های آینده این بخش به روز رسانی و ویژگی های جدیدی به آن افزوده خواهد شد. با ما در ادامه مطلب همراه باشید تا به بررسی این ویژگی ها بپردازیم.


در طی پچ های آینده، ما تغییراتی را در بخش Champ Select (انتخاب چمپیون) ایجاد خواهیم کرد که این بروز رسانی ها باعث سرعت بخشیدن در انتخاب و دسترسی به چمپیون های مورد علاقتان خواهد شد که به عنوان مثال می توان به نمایش چمپیون ها بر اساس Champion Mastery و اضافه شدن فیلتر های Top، Jungle ، Mid، Bot و Support اشاره کرد.

 

 

تغییرات در حالت Draft Pick

 

دو بازیکنی که در یک تیم قرار دارند می توانند همزمان چمپیون های خود را انتخاب کنند (زمانی که سیستم اجازه انتخاب چمپیون را به شما می دهد).

این ویژگی مجددا به بازی اضافه شده و باعث سرعت بخشیدن به Champ Select خواهد شد و شما می توانید درحالی که جانگلرتان بر سر انتخاب Elise یا Gragas مبهم مانده چمپیون خود را انتخاب کنید و در نتیجه شما ۱ الی ۲ دقیقه سریع تر به بازی خواهید رسید.

 

 

فیلتر کردن بر اساس منطقه بازی

 

همانطور که می دانید هم اکنون فیلتر های بخش انتخاب چمپیون شامل نقش ها (مانند: Assassin  ، Tank و Mage و غیره) است و ما قصد داریم تا آن را به فیلتر بر اساس منطقه بازی (Position مثلاً Top – Jungle – Mid – Bot – Support) تغییر دهیم.

برای مثال شما بر روی دکمه Top کلیک می کنید و سپس با رایج ترین چمپیون هایی که در پچ قبلی از آن ها در Top استفاده شده است مواجه خواهید شد که البته با توجه به این سیستم، ممکن است شما با چیز های عجیبی مثل ادغام یک چمپیون با منطقه های غیر عادی هم مواجه شوید و به همین دلیل ممکن است در بعضی از مواقع مانند مسابقات World امسال، با توجه از استفاده زیاد چمپیون Ezreal در جنگل، او را در بین جانگلر های رایج نشان ندهیم.

هر چمپیون حداقل در یک Position یا منطقه نمایش داده خواهد شد و چمپیون های جدید، یک پچ بعد از منتشر شدنشان در این لیست ها قرار خواهند گرفت.

 

 

قابلیت ایجاد لیست علاقه مندی ها (Favorites)

 

برای اضافه کردن یک چمپیون به لیست علاقه مندی ها کافیست تا بر روی آن راست کلیک کرده و تعیین کنید تا آن چمپیون به عنوان کدام منطقه (Position) در لیست علاقه مندی ها (Favorites) قرار بگیرد.

چمپیون هایی را که شما در لیست علاقه مندی های خود قرار می دهید در بین دیگر چمپیون ها با یک نماد مخصوص نمایش داده شده و زمانی که شما فیلتر را بر اساس علاقه مندی ها قرار دهید، آن ها اول و در بالای سایر چمپیون ها نمایش داده می شوند.

برای مثال زمانی که شما با چمپیون Diana در همه منطقه ها بازی می کنید، می توانید آن را به عنوان علاقه مندی ها در همه منطقه ها قرار داده و هر موقع که شما لیست را بر اساس منطقه ها قرار می دهید، همیشه او در گزینه اول و در بالای لیست نمایش داده می شود.

 

انتخاب فیلتر بر اساس Champion Mastery

 

با استفاده از این فیلتر شما می توانید لیست چمپیون های خود را بر اساس بیشترین و کمترین Champion Mastery منظم کرده و چمپیون های Main را در بالای لیست مشاهده کنید و به این صورت می توانید از بین چمپیون هایی که Main های شما به حساب می آیند انتخابی سریع داشته باشید.

نکته: این قابلیت در پچ ۷٫۱۹ به بازی اضافه شده و هم اکنون در دسترس می باشد.

 

انتخاب فیلتر بر اساس چمپیون هایی که با آن ها جعبه (Chest) نگرفته اید.

 

همانطور که گفته شد شما می توانید با انتخاب این گزینه سریعا به یک لیست از چمپیون هایی که تا کنون با آن ها جعبه یا Chest دریافت نکرده اید، دسترسی داشته باشید و آن ها را به سرعت پیدا کنید و تصمیم بگیرید که در این بازی قرار است با کدام یک از آن ها جعبه ای را به دست بیاورید.

این فیلتر به نظر بسیار کاربردی و مفید می باشد ولی از آن جایی که بسیاری از بازیکنان سعی می کنند تا در بازی های رَنک با استفاده از چمپیون های کم تجربه جعبه دریافت کنند، این فیلتر در بازی های رَنک وجود نخواهد داشت.

نکته: این قابلیت در پچ ۷٫۱۹ به بازی اضافه شده و هم اکنون در دسترس می باشد.

 

 

منبع : League of Legends

دیدگاهتان را بنویسید

Close Menu